Maranello Café plechovka 250g zrnkové

0 Hodnocení
197 Kč
Skladem
Tato káva Diemme Maranello je hlavně poctou velké postavě závodního průmyslu a to přímo Enza Ferrari a závodní stáji Scuderia Ferrari. Ta této kávě propůjčila licenci a dalo velkou důvěru firmě Diemme, aby mohla tuto kávu nabízet.
 Zpět na: Maranello Café

Výsledkem je velmi jemná káva s plným aroma a chutí.Espresso je krémové s jemně nasládlou chutí. Tuto směs arabik tvoří základ Café Diemme Miscela Oro s příměsí dalších 8 arabik z jižní  a střední Ameriky, speciálně vybraných pouze pro tuto směs 100% arabiky.

Káva Diemme to je synonymum pro tradici a hodnoty kvalitního pražení této kávy. Historie značky sahá až do roku 1927 kdy se dva pánové Romeo Dubbini a Mario Malagolli rozhodli pražit díky své velké vášní ke kávě zrno. Svoji firmu nejprve pojmenovali DM a až teprve později získala název Café Diemme. Zvláštní na této značce je, že se nezabývá retailem, ale pouze směrem Ho.Re.Ca (Gastronomie) a i proto tuto kávu nenaleznete nikdy v supermarketech.

 

Tuto kávu, která se prezentuje vysokou kvalitou zpracování a výběrem těch nejlepších zrn, naleznete v těch nejlepších restauracích nejen v Itálii, ale i po celé Evropě. Díky komplikovanému a propracovanému postupu při pražení, kdy se využívají malé dávky kávy a pomalé pražení v rotačních bubnech, dodávají kávě ty nejlepší vlastnosti a dokáží využít celý potenciál zrna.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.