Jak to všechno začalo...

Příběh: "Káva Dodge Nero, Dodge Roso " - 2 druhy kávy.

 

"Dostala jsem jako překvapení - dárek, cestu do Benátek. Dosud jsem je znala jen z televize a příběhů.

Benátky mají nádhernou atmosféru. Překvapilo mě kolik turistů se tam vtěsná. Celé dny jsme chodili po památkách.

Zajímalo nás jak chutná italská vyhlášená káva. Na 3 místech v kavárnách jsme zkusili italskou kávu. Zklamalo nás, že to není chuťově zajímavé.

Po 2 dnech výletů: "Je to jen sen? Ochutnat kvalitní italskou kávu? " Bylo sychravo, opravdu zima a vydali jsme se ráno projít znovu za kávou. .... Najednou jsme si v uličce vpravo v dálce všimli, že je tam hodně lidí a živo. Rozsvícena cedule "Dodge" ....Do kavárny nešlo skoro ani vejít kolik tam bylo místních lidí. Kavárna praskala ve švech. Bylo tam nesmírně živo a hlučno. Všichni byli krásně nastrojení. Pochopili jsme , že tímto stylem se setkávají přátelé v Benátkách.

Co bylo nejzajímavější: ..."atmosféra v kavárně" ....nejvíce jsme tu atmosféru pochopili při kávě... první doušek nás tak překvapil, že jsme hned splynuli s bouřící kavárnou :- ) 

Měli jsme pocit "Domova a přátelství". Vůně kávy a aroma námi prostoupilo tak silně. Zapomněli jsme na naši únavu z cestování. Bylo jasné, že jsme takovou kávu ještě nepili. To byl ten společný "prožitek a impulz - doručit takovou kávu naší rodině a přátelům, našim klientům.

Káva z Benátek - pro Vás

Del doge Nero – směs složená ze 2 odrůd – Arabika z horských oblastí Kuby a Robusty z plantáží Taneerullah v Karnataktě v Indii.

Del doge Roso - Směs Rosso od Caffé del Doge je jednoduchá silná káva. Doge Rosso nabízí velkolepou vůni a nízkou kyselost. Káva je složená ze 4 druhů 100% Arabik z kávových bodů Brazílie, Kolumbie, Guatemaly a Indie.