Příběh z festivalu Overland

Náš prožitek s presovačem ROK. a kávou Maranello na cestách a s přáteli:

Overland 2018 + káva Maranello + presovač ROK.

Jsme na setkání cestovatelů Overland 2018 na Slovensku. Těšíme se z jejich rad a prožitků na cestách nejen blízkých. Spíme v přírodě ve skalách. Ráno se probouzíme do slunečného dne s ranním oparem na louce. Vaříme si vynikající snídani před výšlapem na horská sedla. A do toho přichází myšlenka:  "co takhle dát si kávu z ROKa ..... "

Zjišťujeme a testujeme, která káva z ROKu nám chutná nejvíce. A nejen to, ale která dělá co největší pěnu. Naším favoritem zatím je káva Maranello, i když by se dalo očekávat, že závod Ferrari nenechá nic náhodě :- )

S chutí jako vždy připravujeme kávu na ROKu. Najednou jde kolem nás sousedka z vedlejšího auta. Kempují opodál. 

Za chvíli se vrací a říká: "Šla jsem kolem a cítila jsem tu úžasnou vůni kávy. To musí být vynikající káva!" Tentokrát ji přitáhla vůně naší kávy. Připravujeme ji presso z našeho ručního presovače ROK.

Paní bedlivě sleduje náš proces přípravy v souznění s popisem, co při přípravě děláme a co je důležité. A šálek pressa dvojtého je na světě! Paní chutná kávu...první doušek.... a říká: "tak to je vynikající káva, takovou jsem doposud nepila!"

...a proto nás to tak baví...máme radost pokaždé když připravujeme kávu a užíváme si ten proces přípravy... je to vlastně taková meditace :- ))

OVERLAND